Timtom Haf a jeho rodina

Family Jarus

Jsme rodina dobrodruhů. Cestování po světě s dvěma malými dětmi ale není úplně snadné. Než naši dva synové Tim a Tom povyrostou, rozhodli jsme se jim umožnit poznávat svět originálním způsobem.

 

Místo sebe posíláme do světa pejska dobrodruha. Z každé země, kterou Timtom Haf navštíví, posílá domů poštu. Hravým způsobem děti učí, jak to kde ve světě chodí. V každém balíčku najdete dopis, hry, nápady, skládačky, tvoření a hračky, díky kterým se dítě dozví o cizích zemích něco nového.

 

Naším záměrem je neposílat zbytečný odpad. Většina toho, co děti dostanou, jim tak zůstává k opakované hře a využití na dlouhou dobu. Jedna z aktivit vždy zahrnuje tvořivý projekt z recyklovaných materiálů.

 

 

PŘIDEJTE SE K RODINĚ

 

 

..

Oblíbení člověkové Timtoma Hafa

Lucka - projektová managerka a maminka Tima, Toma a Timtoma Hafa, která všechno vymyslela a dala dohromady

Eva - designérka a ilustrátorka, která tvoří celý svět pejska dobrodruha a dává jeho dobrodružstvím život

Tea - designérka a ilustrátorka, která vytvořila podobu Timtoma Hafa a vdechla jeho světu barvy

Tereza - copywriterka, která všechno sepsala a naučila Timtoma Hafa psát adresy na obálky

Zuzka - markeťačka, díky které se o Timtomovi Hafovi dozví celý člověčí svět

 

rainbow-02

Kde to celé začalo

Jako malou holku mě fascinovala maminčina sbírka pohledů. Do krabic si schovávala pohledy z českých a slovenských měst, které jí někdo poslal skutečnou poštou z výletu po republice. Tu a tam se objevil i nějaký pohled ze světa. Sbírka nebyla nijak velká, ale pro mě to byl vesmír plný příběhů z cest. A tak od doby, kdy jsem začala sama cestovat, posílám mamince z každého místa pohled.

 

Ještě než jsem potkala svého manžela, měla jsem už hodně nacestováno. Kromě klasických dovolených u Jadranu jsem strávila pár měsíců v USA a téměř rok jsem prožila v Indii. Teprve Mark mě zasvětil do výzvy „Procestovat víc zemí, než kolik je mi let,“ kterou jsme už dávno překonali. Po pár společných letech na Blízkém Východě, a roční cestě kolem půlky světa, se myslím můžeme nazývat cestovateli.

 

To největší společné dobrodružství přišlo až nedávno - naši dva báječní synové. Starší Tim a mladší Tom už s námi zdolali několik zemí. Snažíme se jim zprostředkovat všechny výhody, které podle nás cestování přináší. Logistika, finance a odvaha cestovat s dvěma malými dětmi je ale odlišná. Než nám to všechna omezení umožní, chceme je vychovávat v otevřenosti ke všemu cizímu a jinému, z pohodlí domova. Proto jsem vymyslela pejska, kterého posíláme cestovat místo nás. Jmenuje se Timtom Haf a ze svých cest nám posílá poštu.

 

Zvu vás a vaše děti na cestu kolem světa,

 

Lucka

kruhy group-02

 

..

Zpět do obchodu