Otázky a odpovědi

illustration-woman-online-desktop
illustration-box-desktop
illustration-woman-online-mobile
OTÁZKY A ODPOVĚDI
Proč právě Pošta pro děti dobrodruhů od Timtoma Hafa?

Timtom Haf myslí na všechny své dětské kamarády a obsah balíčků je vymyšlený a připravený tak, aby děti zaujal, pobavil, i něco nového naučil. Zároveň je to pomůcka pro zaneprázdněné rodiče, kteří chtějí své děti naučit vše potřebné o světě kolem nás a nemají na vlastní přípravu čas nebo fantazii.

Jak dlouho trvá jedno předplatné?

Jedno předplatné trvá 3 měsíce, poté je potřeba ho obnovit. E-mailem vám přijde včas připomínka.

Kolik balíčků dostanu v jednom předplatném?

Pokud jste noví předplatitelé, dostanete uvítací balíček a 5 balíčků ze zemí, kam Timtom Haf cestuje.
Pokud předplatné prodlužujete a uvítací balíček již doma máte, očekávejte 6 balíčků z navštívených zemí.

Jak Timtom Haf ví, co napsat zrovna mému dítěti?

Po objednání předplatného dostanete e-mailem výzvu k personalizaci dopisu. Pokud by e-mail nedorazil, podívejte se do své spamové schránky a pokud nebude ani tam, ozvěte se nám na: haf@timtomhaf.cz

Mám dvě / víc dětí, pro které chci Poštu pro děti dobrodruhů objednat, je to možné?

Určitě ano, Timtom Haf počítá i se sourozenci. Do personifikace dopisů zadejte jména všech dětí, kterým bude Timtom Haf psát. Oslovení všech dětí je pak na začátku každého dopisu, např.: „Ahoj Honzíku a Markétko,“ dopis samotný je pak psán v jednotném čísle, aby mělo každé dítě individuální pocit, že Timtom Haf píše přímo jemu.

Jak si ke všem svým povinnostem mám zapamatovat, kdy a jak mám upravit PS příštího dopisu?

Instrukce vám přijdou včas na e-mail uvedený při registraci k předplatnému.

Je v předplatném zahrnuto i poštovné?

Ano, v předplatném už je i poštovné a žádné další náklady s doručením už vám v nákupním košíku nepřičteme. Cena uvedená při objednání je už tedy cenou konečnou.

Mohu si balíčky objednat jednotlivě?

Ano! Kromě předplatného nyní nabízíme i Poštu na zkoušku. Po objednání této varianty vám pošleme uvítací balíček a jeden balíček z vybrané země, vše najednou. Váš výber nám napište do objednávky do poznámky.

Co je v balíčku od Timtoma Hafa?

Každý balíček je vytvořený na míru dané zemi. V každém balíčku je nejméně 8 způsobů, jak se s novou zemí seznámit. Samozřejmostí je dopis od Timtoma Hafa, kvízové či kvartetové kartičky do sbírky, arch s nálepkami (do mapy, do pasu anebo na kredenc po babičce), sešit s aktivitami a úkoly a karta se zajímavostmi o dané zemi. Z každé země očekávejte jiné překvapení, střídají se tvořivé projekty, recepty, mini knížky, tvoření z domácího odpadu, skládačky, praktické edukační pomůcky a hry na doma i na cesty.

Co je v uvítacím balíčku od Timtoma Hafa?

Než děti vyrazí na dobrodružství do světa, v uvítacím balíčku dostanou krásně ilustrovanou mapu světa, která slouží i jako hrací plán, cestovní pas s vlastními údaji, uvítací dopis od Timtoma Hafa, materiál k sestavení edukační pomůcky Můj svět (učí děti souvislosti já – město – stát – svět), arch s nálepkami a kartu se zajímavostmi o České republice. V uvítacím balíčku jsou i pomůcky, které budou děti využívat s dalšími balíčky. Vše je zabaleno v krabici, ze které si pomocí návodu děti vyrobí praktický kufřík, do kterého mohou ukládat vše, co na cestě s Timtomem Hafem nasbírají.

Balíček nedorazil, co mám dělat?

Zkuste počkat ještě dva-tři dny, chyba může být na straně dopravce. Pokud ani potom balíček nedorazí, ozvěte se nám na e-mail: haf@timtomhaf.cz určitě váš balíček dohledáme.

Jaký je kód na Valentýnskou slevu?

Hurá, našli jste! Tady je: VAL50HAF

Zpět do obchodu