Vše o předprodeji

illustration-woman-online-desktop
illustration-box-desktop
illustration-woman-online-mobile
VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O PŘEDPRODEJI
Proč předprodej?

Oblíbení člověkové Timtoma Hafa si potrpí na efektivitu a nerádi plýtvají čímkoliv. Je to fajn pro nás ale i pro planetu. Chtěli bychom tedy s Timtomem připravit přesně tolik balíčků, kolik dětských kamarádů bude Timtom mít, když vyrazí na svojí první cestu. Navyše jen v předprodeji máte možnost získat slevu 50% na první předplatné.

Kdy dostanu první balíček?

Jedna věc je jistá: Timtom Haf vyrazí na svojí první cestu na Den Země - 22. dubna. Než dorazí na místo, trochu se tam rozkouká a začne posílat balíčky, dáváme mu 1-2 týdny. Ti, kteří objednají předplatné do 22. dubna, začnou dostávat balíčky již v prvním květnovém týdnu!

Musím objednávku v předprodeji hned zaplatit?

Pokud chcete využít předprodejové slevy a dostat balíčky mezi prvními, tak ano. Peníze použijeme rovnou na výrobu, známky a svačinku pro Timtoma Hafa na cesty.

Sleva? Říkal někdo sleva?

Je to tak! Abyste si Poštu pro děti dobrodruhů mohli nejdříve vyzkoušet, dáme vám do začátku hezkou poloviční slevičku. Napište si o ni zde.

Mohu si to ještě rozmyslet?

Jasně! Pokud Timtom Haf není pro vás to pravé orechové a nepomůže ani když na vás udělá psí oči, můžete předplatné kdykoliv zrušit. Pokud jste ještě nedostali žádný balíček, vrátíme vám plnou částku. Pokud již doma máte část balíčků, vrátíme vám peníze za zbývající balíčky z předplatného.

Kolik balíčků dostanu v jednom předplatném?

Pokud jste noví předplatitelé, dostanete uvítací balíček a 5 balíčků ze zemí, kam Timtom Haf cestuje.
Pokud předplatné prodlužujete a uvítací balíček již doma máte, očekávejte 6 balíčků z navštívených zemí.

Je v předplatném zahrnuto i poštovné?

Ano, v předplatném už je i poštovné a žádné další náklady s doručením už vám v nákupním košíku nepřičteme. Cena uvedená při objednání je už tedy cenou konečnou.

Pokud jste nenašli to, co jste hledali, koukněte ješte do sekce Otázky a odpovědi, nebo nám napište své dotazy na haf@timtomhaf.cz.

Zpět do obchodu