Recenze

Eliška, Maxík (4 roky)

"Skvělý balíček plný aktivit pro děti i rodiče. Spousta naučných informací formou hry. Aktivity pro různé věkové kategorie dětí. Určitě se nebudete nudit."

Radka, Maty (6 let) a Mety (4 roky)

"Naši kluci (3 a 6 let) o Timtomovi Hafovi pořád mluví, tak mi to nedá a musím poslat recenzi. Děkuji za tuto možnost naučit je trpělivosti, když čekají na další balíček, samostatnosti, když si ho jdou vyzvednout, za nápady, co s nimi zábavného dělat, co si vyrobit a hlavně za to, že vše potřebné pro výrobu bylo vždy součástí balíčku. Nemusela jsem tak nic shánět. Jen škoda, že Timtom Haf nefungoval už během Covidu, to by se hodilo..."

Zuzka, Davídek (6 let) a Julinka (4 roky)

"Timtome, moc děkujeme za prvních 6 balíčků, které byly nabité perfektně připravenými aktivitami pro děti. Vždycky když jsem nový balíček přinesla domů, strhla se vlna nadšení a poskakování. Děti milovaly dopis adresovaný přímo jim i to, že si pokaždé mohly nalepit samolepky do pasu a na mapu. Hry, které jsi nám za tři měsíce od tebe v balíčcích přišly, máme schované a stále se k nim vracíme. Akorát teď denně čelím dotazům, kdy zase přijde balíček od Timtoma. Co s tím asi udělám? :-)"

Jana, Vítek (4 roky)

"Syn (4 roky) se pokaždé těšil, z které země mu Timtom píše, aby se podíval do mapy. Je zde plno tvoření spojeného s danou zemí a dalších aktivit jako vaření, hry nebo setí semínek, které ho nadchly."

Jana, Juli (8 let) a Dany (5 let)

"Mám ráda cestování i zeměpis a chtěla jsem, aby děti měly základní geografické znalosti a chtěly poznávat nové země. Timtoma Hafa jsem brala jako nenásilný způsob, jak u dětí tento zájem vzbudit. Zároveň v sobě balíčky zahrnují různé tvořivé aktivity, u kterých se děti učí spoustu nových věcí. Děti se na nové zásilky Timtoma Hafa vždy velmi těšily. A poté, co přišel zatím poslední - šestý zkušební balíček, se pravidelně ptají: „Kdy zase přijdou ty další země? Jak dlouho budeme muset čekat? A do jaké země se podíváme?“ Jsem moc ráda, že Timtom Haf splnil očekávání nejen má, ale i mých dětí. Začali jsme se dívat v televizi na cestopisy, ukazujeme si na globusu, kde která země leží a kam bychom se mohli společně podívat. Vracíme se k řadě aktivit z balíčků a připomínáme si, co jsme se o těchto zemích naučili. A už se moc těšíme na další balíčky." 

Katka, Emmička (4 roky)

"Skvělá činnost pro děti i rodiče! Doporučuji pro dlouhé zimní večery! :)"

Zpět do obchodu